Po parkonte makinën. Nëna shtyp vajzën e saj 7 vjec dhe nje pjestar tjetër të familjes

0
3128

ITALI-Një vajzë 7-vjeçare ka humbur jetën në orët e para të pasdites së sotme në Casalnuovo, në zonën napolitane.

Vogëlushja u përplas nga makina Audi A3 e nënës së saj, e cila po parkonte makinën.

Nëna ka humbur kontrollin e makinës dhe ka shtyput vajzën e saj 7 vjec dhe ka plagosur dhe një pjestar tjetër të familjes që po rrinte me vajzën.

Vajza e vogël ka humbur jetën menjëherë ndërsa pjestari tjetër i familjes është dërguar me urgjencë në spital.