Po pinte kafe ne lokal. 20 vjecari humb jeten pasi dergohet me urgjenc ne spital

0
1651

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Korce ku mesohet se nje djal 20 vjecar ka humbur jeten.

Ai ishte ulur ne nje kafe ne Bilisht dhe me pas eshte ndjer keq. Pasi e kane cuar me urgjenc ne spital ai ka humbur jeten.

Mendohet se i riu mund te kete pire lend narkotike por kjo do te zbulohet pasi te jene bere eskpertizat.

Policia dhe grupi hetimor kane shkuar ne vendgjarje dhe jane duke mmledhur te dhena per te zbardhur ngjarjen.