Postimi i fundit dhe brenga e madhe e kengetares Sinead O’Connor para se ajo te humbte jeten

0
944

Postimi i fundit i Sinead O’Connor në rrjetet sociale i referohet humbjes tragjike të djalit të saj 17-vjeçar, të cilin ajo e quajti ‘dashuria e jetës së saj’.

Familja e legjendës së muzikës konfirmoi vdekjen e saj në moshën 56-vjeçare të mërkurën mbrëma, teksa vërshimet e fansave kanë bërë homazhe në të gjithë botën. Djali i Sinead, Shane, vdiq nga vetëvrasja në janar 2022 pasi u zhduk për disa ditë.

Postim i saj i fundit ne rrjetet sociale ishte nje dedikim per djalin e saj “lostmy17yrOldSonToSuicidein2022”

“Që atëherë kam jetuar si krijesë qe me merrte malli per ty”, shkroi ajo. “Ai ishte dashuria e jetës sime, llamba e shpirtit tim. Ishim një shpirt në dy gjysma. Ai ishte i vetmi person që më ka dashur ndonjëherë pa kushte.”

Ajo shtoi: “Unë jam e humbur dhe me merr malli per te.”

Keko ishin postimi i fundit ne rrjetet sociale kushtuar djalit te saj.shiko.news