Prinderit nuk e kishin mendjen. 2 vjecari bie ne pishine dhe humb jeten

0
452

Nje lajm keq vjen nga Italia ku mesohet se femija dy vjec ja humbur jeten. Femija dy vjecar ishte me prinderit ne pishinen e shtepis se tij dhe papritur ai ka rene brenda.

Nderkohe prinderit nuk e kane kuptuar qe femija ishte brenda ne pishin dhe po mbytej. Babai i dy vjecarit e ka kuptuar me vonese qe femija ishte brenda ne pishine dhe i mbytur transmeton shiko.news.

Edhe pse ardhja e ambulances ishte e shpejte femija nuk arriti te mbijetoj. Mjeket u munduan ta shpetonin femijen por nuk ja dolen.

Femija u dergua ne spital por fatkeqesisht nuk arriti te jetoj transmeton shiko.news.