Pronari ve duar ne koke ku shikon shtepine e shkaterruar nga qeraxhiu. Video

0
1766

Mesazhi i qytetarit:
“Pershendetje joqalbania quhem
Blerim mali nga tirona
Problemi im qendron tek njerzit qe marrin shtepi me qera po nket rast jo shqiptar por te huaj me profesion mesues online i shkeputur nga amerika dhe jetonte prej 3 muajsh ne banesen time e dhen me qera 370 dollar ne muaj por me ka bere habi se si mund te jetoj nje njeri ne kto kushte higjenike ku vetem neper filma horror i kam pare se njeten reale si kam pare kurre gjithsesi doja tu beja thirrje nese ky person ju kerkon shtepi me qera mos beni gabimin sic e bera un do me kujtoni pasi tshikoni vidion si per 3 muaj e ktheu shtepin kazan plerash nuk di çfar emri ti vendos vetem nje njeri normal nuk jeton keshtu nese ju duket e arsyshme publikoje qe ta shikojn qe jo vetem shqiptaret jan te papergjegjshem por dhe te huajt qe me demek kerkojn korrektesi higjen apo ku ta di un flm se sdim ku tperplasemi

Kjo esht gjendja te cilen e la zoteria shtepin skandaloze 3 muaj dritare grrila mbyllur se di si ka jetuar aty brenda ne kto kushte flm nese e postoni ta shofin kush jep shpia me qera mos ta pranojn kte mizerjen pisanjos

KA 2 VJET QE KA JETUAR NE SHQIPERI NE VLORE”