Pse u ndanë dhe kush iku i pari? Flet nëna e Beatrix-ës dhe tregon çdo gjë

Dita e sotme kanë qarkulluar lajme se Donaldi dhe Beatrix janë ndarë. Dyshimët lindën pasi çifti nuk ka postuar asnjë foto bashkë në rrjetet sociale nga mbrëmja e djeshme post Big Brother. Gjithashtu çifti nuk e ndjekin më njeri-tjetrin në Instagram.

Pas gjithë aludimeve në media, ka ardhur edhe një reagim nga Trixa, e cila diten e sotme ka bërë një postim në Instagram.

“No fake stories”, -ka shkruar ajo, shprehje që është përdorur nga çifti brenda shtëpisë, duke i vënë kryqin fjalës “no” dhe duke lënë të kuptohet, “Histori e rreme”.

“Ja ku e keni, e rregullova”, -shton më poshtë Trixa, duke e shoqëruar me një emoji qeshjeje dhe një maske.

Por pyetjes se njerezve se kush la, ke i është përgjigjur Antigona, mamaja e këngëtares. Ne inboxin e Kryefjala.com ka ardhur nje bisede e nje fansi me Antigonen, ku ai e pyet se kush e mbylli këtë marrëdhënie.

”E la kjo Donaldin”- është përgjigjur shkurt dhe qarte Antigona.