Publikohet video. Kjo grua vjedh unazen 500 mij lekeshe dhe iken pa e paguar

0
741

ELBASAN- Nje ngjarje e turpshme ka ndodhur ne nje argjendari ku nje grua ka vjedhur nje unaze me cmimin 500 mij leke dhe eshte larguar pa paguar. Video eshte bere publike ne faqen JOQ.

Qytetari denoncon:
“Pershendetje! Duam te denoncojme nje vjedhje te bere ne argjendari ne Elbasan nga nena me dy vajzat. Ju lutem kush i njeh te na japi emrin, ka marr nje unaze floriri me vlere 500 mije leke te vjetra. Momenti kur e ka marre ne fund te videos kur mbulon unazat me duar”JOQ Videos