Qytetari blen buke por kur hap ne shtepi cuditet si ishte brenda

“Pershendetje. Doja te ndaja nje shqetesim, ku sapo mora nje buke te bardhe dhe nisa te haja darken, shoh qe buka edhe pse e “sapo bere”, kishte ne brendesi te saj pjese myku. Si mund te shpegohet kjo, nderkohe buka e ngrohte, nga ana tjeter e mykur. Keto qe po hame, po na vrasin. Te zgjohet AKU nga gjumi. Furra ndodhet ne fillim te rruges Fuat Toptani, te Vilat Gjermane, Tirane. Rasti eshte i perseritur dhe ju lutem postojeni”.

Cili eshte mendimi juaj ne kete rast?

Burimi JOQ