Qytetarit ia gervishin makinen ne parking dhe ia lë letrën me shkrimin epik. Foto

0
222

Diten e sotme eshte postuar ne rrjetet sociale nje foto qe shikohet se nje qytetar ne Kosove I kane gotitur makinen pasi e ka lene ne parking.

Por me e bukur eshte si ai qe e ka goditur makinen I ka len nje leter ne xhamin e makines por problem eshte se ai nuk I ka vendosur numrin e telefonit per te riparuar demin.

Qytetari qe e ka goditur I ka len nje leter me shkrim epic.

Ja se cfare shkruan ai: “Ta kom rrok pak kerrin. Jam ka bëj kishe po e shkruaj qet letër se njerëzit po kqyrin. Ishalla e nreq”, thuhet në letrën që ia ka lënë mbi veturë.

Po ju si do te vepronit ne kete rast?