Reagon për herë të parë Xhensila pas lajmeve për ndarjen

0
1052

Kohët e fundit lajmet se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, po kalojnë një krizë martesore kanë pushtuar mediat rozë, Burime per “Story.al” bëjnë me dije se Xhensila është larguar nga shtëpia bashke me të bijën dhe ka gjasa që festat e fundvitit të mos i gjejnë bashkë.

E mesa duket kështu ndodhi!

Pas gjithë lajmeve që qarkulluan, këngëtarja ka postuar një video në InstaStory, ku ka treguar se shkak për largësinë nga familja janë bërë angazhimet e saj profesionale në Prishtinë.

Gjithashtu, duket se ne rrjetet sociale secili ka bere urimet e tij individuale per fund vit, duke mos bere asnje dedikim, apo postuar asnje foto krah njeri-tjetrit.