Reshje te dendura te shiu dhe stuhi. Meteorologia paralajmeron zonen me rrezik ne vendin tone

0
3584

Nga mbasditja e dites se hene priten reshje shiu dhe do te ulen temperaturat.

Moti do te jete me vranesira dhe reshje shiu deri diten e merkure.

Priten qe te jene shira te rrembyeshem dhe stuhi. Keto jane zonat ku duhet te beni kujdes ne Velipoje dhe Lezhë.

Priten qe temperatuart te bien 10 grade dhe nga dita e enjte te kete permiresim te motit. Shiko.news