Rikthehet Ija e Bes Kallakut, ka një mesazh për të gjithë ju

Prej kohësh gjyshja e Besit, Ija është kthyer në personazhin më të dashur për publikun dhe videot e saj na kënaqin sa herë i shohim. Megjithatë kohët e fundit Ija na ka munguar dhe Besi sot e ka rikthyer me anë të një videoje të postuar në Instagram.

Ija jep një mesazh të rëndësishëm duke iu drejtuar shoferëve.

“Per tgjith ata qe vijne nga jasht-mrena, kujdes kur ecni me makine. Zoti ju rujt t’gjithve”, shkruan Besi krah videos.