Robin Krasniqi i lë djalit një emër të padëgjuar më parë

0
727

Robin Krasniqi, ditë më parë është bërë baba për herë të parë.

Ai është i martuar me modelen kosovare Marigona Krasniqi dhe janë bërë prindër të një djali, Krasniqi para pak minutave ka bërë të ditur se si ia ka lënë emrin djalit të tij.

Emri i djalit të Robin Krasniqi është Meyson, një emër i padëgjuar më parë.

“Të dashur Miq,më lejoni të ju falënderoj përzemërsisht për urimet tuaja, për lindjen e Djalit tonë, Meyson Robin Krasniqi. Ne ju përshëndesim nga zemra dhe ju urojmë gjithë të mirat” ka shkruar Krasniqi./IndeksOnline/