Rudina Dembacaj u martua me Mark Frrokun/ Po nuk do ta besoni c’ka bërë ish burri i saj…

0
148

Sikundër edhe pritej, aktorja e humorit Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku kane kurorëzuar sot dashurinë në martesë.

Aktorja ka publikuar dy foto nga ceremonia martesore në kishë. “Kemi Zotin dëshmitar!”, shkruan Rudina në rrjetet sociale.

Dembacaj shfaqet me një fustan të bardhë klasik, me një rrip të zi të trashë në bel, dhe vathë të mëdhenj, ndërsa Mark Frroku është i veshur me kostum të zi.

Ndërkaq nuk kanë munguar komentet në rrjetet sociale, ku personazhe të njohur i urojnë jetë të lumtur çiftit të ri.