Sabiani bën ndryshimin drastik në look, këngëtari nuk njihet

Prej vitesh Sabiani mbetet një nga këngëtarët më të dashur për publikun, këngët e tij hite dëgjohen kudo dhe gjithashtu është shumë i komentuar në media e rrjete sociale.

Ajo qe ate e ben te vecante ka qenë gjithmone jo veten zeri por eedhe pamja e tij, me flokët e gjatë kaçurrela.

Mirepo se fundmi kengetari ka dale publikisht me një ndryshim shumë të guximshëm dhe me siguri qe shume pak do e njihnit.

Këngëtari ne foton e postuar ka lyer flokët plot me ngjyra, një look ky shumë ekstravagant që jo çdokush do guxonte.

Edhe vajza e tij e cila është mjaft e përfolur, keisi, ka publikuar foton e të atit duke shkruar: Inspirimi im.

Sabiani është frymëzuar nga reperi amerikan Tekashi dhe këtë e ka treguar në një video në Tik Tok ku krahason look-un e tij me të reperit.