Sabiani nuk e donte Kristin por habit me xhestin qe ben me te

Pasi Sabiani eshte futur ne BBV cifti Keisi dhe Kristi eshte ven ne siklet por tashme ai do te jete afer vajzes se tij.

Ai nuk e nuk e ka dash kete lidhje dhe ka dalur kundra Kristit dhe e keshillon vajzen te kete kujdes.

Por kur Luiz ka përqafuar Kristin në shenjë humori për shkak se përballë tij ndodheshin Keisi dhe Sabiani.

Me pas Sabiani ka perqafuar Kristin ne shenje humori. Dhe kjo beri qe te gjithe banoret te shperthejne ne te qeshura.