Saimir Kodra ben deklaraten e papritur: Jam infektuar me koronavirus qe ne Janar

Moderatori i njohur Saimir Kodra kete te merkure gjate emisionit ‘Stop’ ka bere nje deklarate te papritur.

Ai ka treguar per publikun e gjere, gjate kohes se trasmetimit se koronavirusi ka hyre ne Shqiperi qe ne muajin Janar dhe se ai vete ka qene i infektuar.

Kodra ka thene se ka kryer disa analiza ai ka rezultuar pozitiv.

“Une dua t`ju tregoj se kam bere analizen dhe doli se ish ainfektuar me koronavirus, por e kam kaluar ate dhe madje kjo qe ne janar. Mirepo virusi tek ai nuk ka shfaqur asnje simptome”, ka shprehur Saimiri.