Semi i dedikoi këngë historisë së tij me Borën? Donaldi e dëgjon dhe bën reagimin e papritur

Kete te marte kengetarja Semi Jaupaj publikoi kengen e saj te re, te titulluar “Mos u kthe”. Te gjithe ne rrjet jane te bindur qe teksti i dedikohet historise “Bora-Donald”.

“Para syve te botes rashe, me poshte nuk e di a ka, si nuk te erdhi pak gjynah?! Gojen mbyllur do e mbaj, emrin tend nuk do ta permend, s’do te godas aty ku te dhemb

Mos u kthe, nisu dhe shko te zemra tjeter qe te pret, mos u kthe te une se shume me mire pa ty jam vete. Mos u kthe se jam t’u u rnundu m’i harru krejt kujtimet qe m’i le”, kendon mes te tjerash Semi.

Kenga eshte vendosur dhe ne “Big Brother VIP”. Donaldi e ka degjuar ne prani te llirit dhe Beniades. Iliri dhe Beniada nuk i kane rnbajtur dot te qeshurat dhe i kane hedhur Donaldit shikime duke nenkuptuar se i dedikohet atij. “Shko te zemra tjeter qe po te pret se me mire pa ty jam vete”, i ka thene Iliri. Aktori fillimisht eshte prere ndersa me pas eshte shprehur “Shume e bukur eshte”.
Beniada: Shume e bukur po igik e trishte