Serisht humbje jete. Bie nga lartesia punetori 62 vjecar dhe humb jeten

SARAND-Diten e djeshme nje punetor humbi jeten pasi ra nga lartesia ndersa diten e sotme ka humbur jeten serisht nje punetor tjeter.

Ai ishte duke punuar ne skele dhe eshte rrezuar edhe pse eshte derguar me urgjenc ne spital ai nuk ka mundur te jetoje.

Mesohet se viktima eshte E.K. ne moshen 62 vjecare.

Pronari i hotelit eshte procedim per ngjarjen e ndodhur.