Shikoni se sa bukur kercen Liri Berisha vallen e Napolonit bashke me Shkelzenin.Video

0
7087

Të tjera momente kanë dalë nga dasma e Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlanit.

Nën tingujt e “Napolonit”, Armina dhe Shkëlzeni shkundin skenën së bashku me nënën e dhëndrit, zonjën Liri Berisha.

Në dasëm marrin pjesë rreth 300 të ftuar, të cilët i bashkohen gëzimit të Arminës dhe Shkëlzenit të cilët kurorëzojnë këtë të diel dashurinë e tyre 10-vjeçare.