Shikoni se si tallej nje vit me pare Luizi me Beatrixin

0
287

Teksa Trixa ishte pjesë e Big Brother, Luiz Ejlli nuk i është kursyer aspak me talljet e tij, ndoshta atëherë nuk ja merrte mendja që do bëhej vetë pjesë e Big Brother dhe madje do shprehte ndjenjat aty brenda.

Disa prej postimeve të tij kanë qenë tallëse në Facebook, por duket se tani më e zuri Karma.Ai gjithë problemin e kishte me anglishten e Trixës dhe me mencurinë e saj