Shoferi i autobusit humb jeten ne timon dhe perplaset me muret e shtepis diten e sotme

0
597

ANGLI-Një shofer autobusi ka humbur jeten në timon duke i dhene autobuzit dhe u përplas në një kopsht.

Shërbimet e urgjencës shkuan në vendngjarje pasi autobusi u përplas me murin e një kopshti përpara mëngjesin e sotëm por nuk arriten ta sillninn ate ne jete.

Në atë moment autobuzi nuk kishte pasagjerë në bord dhe askush tjetër nuk u lëndua nga incidenti.

Pamjet nga vendi i ngjarjes treguan autobusin të ngulur në majë të një muri të vogël kopshti, centimetra larg një shtëpie.