Showbiz Plasën çokollatat! Jonida Maliqit i shkëlqejnë sytë përballë Romeos, aktori ja shpreh dashurinë publikisht (FOTO)

onida Maliqi dhe Romeo Veshaj u puthën publikisht, për të qenë transparentë se lidhja e tyre është e vërtetë dhe ata po jetojnë romancën e ëndrrave.

Duket se mes tyre kimia është e fortë. Jonida Maliqit i theksohet shkëlqimi i syve përballë Romeos, por edhe ai nuk mbetet pas me ‘përkëdheljet’ ndaj  të dashurës.

“Yll i bukur”,- i shkruan Romeo Veshaj në foton e publikuar, Jonida Maliqit, duke vendosur dhe një emoji zemre.

Tashmë çifti nuk fshihen më, dhe gjejnë rastin për të komplimentuar njëri-tjetrin.