Shqiperia lekundet nga termeti mbremjen e sotme

0
266

Një lëkundje tërmeti është regjistruar rreth orës 22:46 të mbrëmjes së sotme 22 dhjetor 2022 në vendin tonë.

Lëkundjet prej 2.6 ballë janë ndjerë në Korçë.

Lekundjet kane qene te lehta dhe nuk ka pasur probleme dhe cdo gje ka shkuar mire.