Shqiptari vret gruan 60 vjecare në Itali.

ITALI. Një ngjarje e rënde ka ndodhur ditën e sotme ku mesohet se një 60-vjecare ka humbur jetën nga goditja me thikë.

Bashkeshorti i saj e ka goditur per shkak te xhelozise

Ngjarja ka ndodhur ne Borgo Rivo në Terni pasi gruaja ka marrë plagë të rënda dhe nuk ka arritur ti mbijetojë.

Pas mosmarveshjeve të shumta në familja ka ndodhur dhe ngjarja e rendë. Ne oret në vazhdim pritet të zbardhet ngjarja perse ka ndodhur ky konflikt. Ndersa bashkeshorti eshte arrestuar nga policia.