Super shtepia e Adelina Tahirit. Kengetarja poston foto te shtepis se saj luks. Foto

0
594

Adelina Tahiri, kengetarja e njohur shqiptare poston vazhdimisht per ndjekesit imazhe te ndryshme ne rrjetet sociale.

Pak kohe me pare, ndjekesit gjate nje bashkebisedimi ne ‘Instagram’ i kerkuan kengetares foto nga shtepia e saj luksze.Adelina tregoi shume pjese te shtepise qe nuk i kishim pare asnjehere. Ajo tregoi dhomen e djalit, te ndenjes, kuzhinen dhe garderoben e saj e cila ishte e mbushur plot me rroba te shtrenjta dhe kepuce te markave me te njohura.

Ngjyra qe mbizoteron ne shtepine esaj eshte ngjyra e bardhe dhe prej ari. Gjithashtu Adelina ka treguar per ndjekesit se cdo gje ne shtepi eshte dizenjuar nga ajo.

Ajo qe bie me shume ne sy eshte ekstravaganca dhe vezullimi me shumice. Madje bukuroshja shqiptare tregoi se shtepine e ka dizenjuar te gjithen vete. Kujtojme se Adelina eshte e martuar me avokatin e njohur maqedonas Serjoza Markov me te cilin ka edhe nje djale.