Sot është super yll, shihni si dukej Almeda para se të bëhej e famshme

lmeda Abazi, aktorja, prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare ka qenë gjithnjë shumë e komentuar në media si për daljet në ekran edhe për martesën me aktorin turk Tolgahan Sayışman. Ato janë një ndër ciftet më të pëlqyer nga publiku dhe së fundmi po shijojnë ndjesinë e të qënurit prindër, me ardhjen në jetë të djalit të tyre Efehanit.

Almeda, ndan me fansat foto nga përditshmëria e jetës së saj, foto të sajat ose foto ku ajo shfaqet e lumtur me familjen e saj dhe në rrethin e miqve.

Këtë herë ajo ka vendosur të ndajë përveç të tashmes, edhe të kaluarën me ndjekësit që ka në instagram.