Sytë zemra: Ajka e Besit dhe Xhensilës tani shikoni sa është rritur

Bes Kallaku, Xhensila dhe Ajka vogel e kane kaluar ditën e sotme pranë detit. Xhensila ka vendosur të publikojë disa fotografi shumë të ëmbla teksa shijon pamjen e bukur te detit me vajzën e saj në krahë.

Nga fotot e reja duket qe Ajka eshte rritur shume dhe madje tani eshte e veshur edhe me nje stil te vecante si nje vajze e rritur.

Ne krahet e Xhensiles dhe me kurriz, Ajka duket e veshur plot shije me nje xhup te kuq firme, xhinse dhe cizme te bukura.

Perkrah fotos Xhensila ka shkruar “O lule e bukur e gjakut tim…”, dhe fotot menjehere jane pelqyer dhe kane terhequr vemendje nga te gjithe.

Gjithsesi ata kane preferuar qe Ajka te mos shfaqet me fytyre dhe ne te na ngelet imazhi i vogelushes ne 1 vjetorin e saj te lindjes kur e parme per here te pare disa fotot te saj me ciftin.