Te bukura por i dashuri i tradhetoi/ Keto jane VAJZAT VIP qe e kane kapur burrin me presh ne dore

Keto jane disa nga personazhet qe kane patur guximin te pranojne publikisht se jane tradhetuar nga partneret.

Arberie Hadergjonaj eshte njohur gjithmone per natyren e saj te cilter dhe shprehjen pa komplekse te gjerave. E keshtu nder bisedat ku tregonte per lidhjen ne moshe te re, ajo ka permendur se ish-burri e ka tradhetuar gjithmone vazhdimisht. Ne fillim ajo si shumica mbyllte njerin sy e njerin vesh e ne fund e mbylli fare, e la.

Hueyda El Sayed eshte personazhi tjeter shume simpatik, nje aktore dhe balerine e famshme qe jeton mes Shqiperise dhe Luksemburgut. Para disa kohesh edh Hueyda ka treguar paksa per ndarjen nga ish burri i saj francez me te cilin ka edhe nje djale. Ajo ka konfirmuar thashethemet ne medat roze per ndarjen nga biznesmeni duke thene se kishte qare dy jave resht por pastaj vendosi vendosi te mos rrinte me ashtu dhe u ngrit.

Rovena Dilo dhe partneri i saj i dhane fund lidhjes 4 vjecare vetem para disa muajsh. Kengetarja ka treguar se ajo si natyre eshte shume besnike dhe nuk tradheton, gjithmone perpiqet te japi me te miren, megjithese nuk e fsheh faktin se ka mbetur e zgjenjyer apo e lenduar. Kudo ne komente Eltioni eshte etiketuar si “tradhetari” ne kete cift qe sic e kujtojne te gjithe nisi tek neten e kercimit.