Të gjithë do e donin një partner si Eduardi, ja çfarë bën për Arbanën

Cifti Eduard Grishaj dhe Arbana Osmani do të bëhen shumë shpejt prindër dhe lajmin e bukur e ka dhënë vetë Arbana në ditën e saj të lindjes ndërsa uronte edhe partnerin i cili e ka ditëlindjen në një ditë me të.

Moderatorja ndërkaq ka rinisur edhe me programin e saj te perjavshem duke risjellë histori të veçanta që bëjnë të lumtur njerëzit.

Ne rrjete sociale Arbana ka postuar së fundmi një video ku shfaqet duke pozuar në një lëndinë me lule përpara aparatit të partnerit që me sa duket eshte shume i perqendruar të realizojë foto perfekte.

“Duke realizuar set fotografik me zemrën time”, shkruan ajo duke bërë tag Eduardin, ndërsa në sfond te vidjos dëgjohet kënga e Billie Eilish “Everything i wanted”.