U vak sinua tre herë, këngëtari i njohur shqiptar infektohet me Covid

“Përshëndetje miq, Më falni për mungesën time këto ditë, por pavarësisht nga tre dozat e vaksinës, mora Covid-in dhe isha mjaft i sëmurë. Tani po shërohem. Shpresoj të rikthehem në formë sa më shpejt të jetë e mundur. Ju përqafoj, shihemi së shpejti”.

Kështu shkruan në një postim në rrjetet sociale këngëtari i njohur shqiptar Ermal Meta.

Ermal Meta jeton prej vitesh në Itali dhe tashmë ai është zë një i njohur për italinaët duke marrë pjesë edhe në koncertet e Sanremos. Disa ditë më parë Ermali ishte në Shqipëri.