Vajza e vogel fyen keq Ramën diten e sotme ne protest. Ja si e quan

Shqiptaret jane te lodhur nga politika kane 30 vjet demokraci qe vuajn dhe kjo sa vjen e shtohet pasi cdo shqiptar do te largohet nga vendi i tij.

Dhe keshtu te gjithe tashme jane ne protest pasi jane lodhur nga kjo pilitik aq shume jane lodhur sa dhe femijet nuk duan me te degjojne rreth politikaneve tane.

Ne protesten e dites se sotme një vogëlushe që ka marrë fjalën ka fyer keq Kryeministrin duke e etiketuar me fjalën ‘legen’.

Ja cfare tha ajo per Edi Raman: Ku do të shkojmë ne o Edi Rama? Sot kisha ditëlindje por erdha të protestoj se nuk i duroj dot këto rritje, ktheje projektin e Kodrës së Priftit në vend, ti ke ndërruar projektin, nuk është e drejtë. Ti nuk je i denjë për këtë vend. Ti vetëm korrupsion bën o legen. Rama ik!