Vasundra e serialit “Bidaai” publikon për herë të parë foto me bashkëshortin e saj simpatik dhe i bën atij një dedikim

Nje nga aktoret me te mira indiane Seema Kapoor u bë shumë e famshme në Shqipëri disa vite më parë, me serialin “Bidaai”. Ishte nje serial shume i bukur dhe shume i ndjekur per te gjithe shqiptaret.

Ajo ishte aktorja kryesore ne rolin e vjehrrës së Sadnës, me emrin Vasundra dhe me këtë rol pati shumë impakt në publik pasi ishte nje personazh shume i vecante.

Pas kaq shumë vitesh karriere në kinematografi, Seema Kapoor aktualisht po e shijon jetën e saj private bashke me bashkeshortin e saj se bashke shume te lumtur.

Ajo nuk ka dashur ta bej publike jeten e saj private edhe pse ka shume vite e martuar. Por ndjekesit e serialeve i duan shume keto informacione se cfare ndodh me aktoret ne jeten reale.

Së fundmi Seema Kapoor ka bërë përjashtim nga ky rregull dhe ka postuar për herë të parë pas shumë kohësh një foto me bashkëshortin e saj duke treguar jeten e lumtur qe kalojne bashke..

Ne foto ai shfaqet duke e ushqyer aktoren me një lugë ëmbëlsirë dhe ajo përkrahë i bën dedikimin e bukur.

“Ëmbëlsia jote është më e ëmbël se vetë ëmbëlsira”-shkruan aktorja e njohur.