Vellai godet me thike vellain e tij ne Pogradec

0
302

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne qytetin e Pogradecit ku mesohet se vellai ka goditur vellain e tij me thike.

Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Tushemisht.

Denis Harizi, rreth 44 vjeç, gjatë një konflikti të çastit, dyshohet se ka dëmtuar me mjet prerës (thikë) vëllain e tij shtetasin Agim Harizi, 50 vjeç.

Pas ngjarjes autori ka ikur ne drejtim te paditur dhe policia eshte duke punuar per zbardhjen e ngjarjes. Shiko.news