Vjehrri vret nusen e djalit dhe dhëndrin e vajzës së tij pasi ishin ne nje lidhje

0
644

Itali- Krim i rëndë në një familje në Itali. Vjehrri 44-vjeçar vret nusen e djalit dhe dhëndrin e vajzës së tij.

Media italianë shkruan se ngjarja ka ndodhur në Sant’Antimo, në provincën e Napolit, ku të dy u qëlluan dhe u vranë nga vjehrri i tyre.

Trupi i 29-vjeçarit Luigi Cammisa u gjet në rrugë u gjet në një apartament midis Piazza Sant’Antonio dhe Via Caruso.

Ndërkaq në lidhje me këtë krim është vetëdorëzuar në polici 44-vjeçari Raffaele Caiazzo.

Dyshimet e para janë se shkak për këtë është bërë se një lidhje dashurie që mund të kishin nusja dhe dhëndri mes tyre.

Rasti është nën hetim.