Vjen lajm i mire. Ja si do te jete moti ne 10 ditet e para te muajin gusht

Moti ne muajin gusht pritet qe te jete me temperatura me te ulta se sa muajin korrik.

I nxhehtit afrikan i errdhi fundi dhe pritet qe ditet e para te gushtit te jeten temperaturat 35 grade.

Pritet qe ne te gjithe muajin gusht temperaturat te jene normale dhe ndonje dite te kete mot te nxehte.

Metereologet thone se priten dhe reshje shiu ne muajin gusht por lajmi i mire eshte se nuk do te kete me temperatura mbi 40 grade transmeton shiko.news