Vogëlushja në foto është një nga femrat me të komentuara te showbiz si dhe gruaja e këngëtarit të famshëm shqiptar. E njihni?

Dikur një emër i panjohur për audiencën, tani ajo është një nga femrat më të komentuara. Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit shqiptar Sinan Hoxha si rrallë herë sot përmes llogarisë Instagram ka shpalosur imazhe nga fëmijëria e saj. Këtë ajo e ka bërë në ditëlindjen e nënës së saj ku edhe i ka dedikuar këtë urim:

“Nëna ime e dashur ti qe ndjenje me netë të tëra pa gjum, dora jote e palodhur që në djep na tund, Nëna ime e dashur që na rri plot dashuri, çdo fjalë e jotja per ne ështe urate, puthja jote per ne ështe urate, ti NËNË e palodhur ti shpirt i patrazuar, dashuria jote per mua ska te mbaruar.