Yll e bukur ka qenë/ Ja si duket zonja Eni Cobani kur u bë nuse…

0
137

Ajo është një nga gratë më të njohura në vend, falë rubrikës së “Shihemi në gjyq”, tek “E diela shqiptare”.

E kemi fjalën për Eni Çobanin, e cila së fundmi na ka surprizuar duke ndarë një moment nga rinia e saj, pikërisht nga dita më e shënuar e jetës, dita e martesës.

Eni duket krejt ndryshe në foton e postuar, ndërsa ka marrë komente të shumta që e komplimentojnë për look-un dhe fustanin.

Në një prej komenteve ajo i përgjigjet Lili Ismailit, duke i thënë “Më ke qarë”, duke treguar kështu se ka qenë pikërisht “make-up” artisja e njohur që është kudjesur për të në ditën e shënuar./revistawho.com