Zbulohet arsyeja pse Kiara Tito u dërgua me urgjencë në spital

0
95

Kiara pësoi një incident ditën e sotme duke u shtrirë përtokë e duke shpërthyer në lot.

U tha se banorja ishte rrëzuar, por në fakt Kiara ka pësuar tërheqje muskulare.

Një ekip me mjekë e ka marrë Kiarën për t’i dhënë ndihmën e nevojshme.

Mësohet se ajo është mirë dhe shumë shpejt do i rikthehet shtëpisë.