Zbulohet e verteta. Ja kush i kishte paguar per te vrare Liridona Murselit

Diten e sotme policia e Kosoves ka arrestuar dy personat qe kane kryer vrasjen e Liridona Murselit ne daten 29 nentor ne fshatin Sinidoll të Prishtinës.

Vrasesit kane treguar se jane paguar nga bashkeshorti i viktimes per te kryer ngjarjen e rende duke marre nje shume parash.

Bashkeshorti ishte i njohur me vrasesist dhe ata ishin bashkefshatar.

Polica ka arrestuar bashkeshortin dhe tashme pritet qe te zbulohen detaje te reja nga kjo ngjarje kaq e rende. Shiko.news