‘Zonja Eni’ feston ditëlindjen, Arditi i bën urimin e veçantë

Juristja e njohur Eni Çobani feston sot ditëlindjen e saj të 47-të.

Dhe në këtë ditë nuk kishte si të mungonte dhe urimi i mikut dhe bashkëpunëtorit të saj më të ngushtë Ardit Gjebrea.

Në një postim në Instastory moderatori ka shkruajtur ‘ Gëzuar ditëlindjen Eni Çobani. Shumë dashuri nga familja jonë’