1 muaj pas dasmës, djali i Remzie Osmanit dhe gruaja e tij nisin muajin e mjaltit

Muajin e kaluar djali i këngëtares shumë të dashur për publikun, Remzie Osmanit u martua me një dasmë madhështore me të fejuarën e tij Gëzime.

Djali i vetëm i këngëtares, Hamza dhe Gëzimja janë kthyer në një çift shumë të komentuar edhe në media.

Së fundmi ata kanë nisur muajin e mjaltit dhe ndodhen në një resort luksoz në Florida.

Ka qenë Gëzimja ajo që ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur shumë elegante dhe zbulon se ndodhen me muaj mjalti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *