14-vjecari dergohet me urgjence ne spital por humb jeten

KOSOVE- Nje lajm i keq vjen nga Malisheva ku mesohet se ka humbur jeten nje femije 14 vjecar.

Prinderi kane derguar 14 vjecarin me urgjence ne spital por mjeket kane konstatuar se femija ka qene pa shenja jete. Edhe pse mjeket ben cmosh per ta sjellur ne jete ai nuk ja doli.

14 vjecari quhej Qazim Shijaku. Eshte nje humbje e madhe per familje dhe per komunitetin ku ai jetonte. Zoti e befte banor te Xhenetit.