20 vjecarja genjeu ne Tik Tok se kishte kancer dhe mblodhi 37 mije dollar. Ja sa vite burg do denohet

0
704

Një vajz 20-vjeçare gënjeu në Tik Tok se po luftonte me kancerin e pankreasit dhe se kishte një tumor te madh dhe ka mbledhur 37,000 dollarë.

20 vjecarja u paraqit para një gjyqtari të mërkurën dhe u deklarua fajtor për vjedhje të shkallës së parë.

Ajo mund të përballet me deri 10 vjet burg.

Russo fillimisht u deklarua i pafajshëm për akuzën e vjedhjes nga mashtrimi i saj.

Mashtruesja e paturpshëm dokumentoi betejën e saj të sajuar me kancerin në faqen e saj në TikTok dhe në përditësimet e GoFundMe transmeton shiko.news