20-vjecarja kerkon ti jap fund jetes duke pire ilace ne Durres

0
788

Nje ngjarje e rend ka ndodhur diten e sotme ne Durres ku mesohet se nje vajze 20 vjecare eshte vethelmuar me ilace.

Ajo eshte derguar me shpejtesi ne spital pasi ajo ka pire disa ilace dhe ky veprim ishte fatal per te.

Pas dergimit ne spital mjeket po i japin ndihmen e shpejte pasi situata eshte shume e rende. Gjendja e 20 vjecares eshte e rende por nuk dihet cpo ndodh me te.

Policia ka shkuar ne vend ngjarje per te zbardhur shkaqet e ngjarjes. Shiko.news