Humb jeten ne Tirane 34-vjecarja sapo kishte festuar ditëlindjen

0
3302

34-vjecarja Matilda Salla ka humbur jeten nga nje aksident i rende. Pas lendimeve te shumta qe ajo mori nuk ariti te jetoje.

Ngjarja ndodhi ne km 5 të autostradës Tiranë-Durrës ku e reja po kalonte dhe ka gjetur vdekjen menjere nga perplasja.

34 vjecarja kishte festuar dhe ditelindjen qe i kishte pas para disa ditesh. Edhe pse ambulanca ka ardhur ne vendngjarje e reja nuk ka mundur qe te jetoje. Shiko.news