23 vjecari humb jeten ne muajin e mjaltit pasi u martua

Nje cift ishte duke kaluar muajin e mjaltit ne nje anije turistike duke vizituar vende te ndryshme ne bote dhe kjo ishte endrra e tyre.

Por i riu 23 vjecar ka rene nga anija pasi ajo ishte duke udhetuar dhe ka humbur jeten.

Ai nuk po ndihej mire ne anije dhe me pas ka rene nga lartesia e anijes. 23 vjecari ra ne det dhe nuk arriti te mbijetoje nga perplasja ne det.

Gruaja e tij 20 vjecare eshte pikelluar per humbjen e bashkeshtortit. Ajo u shpreh se ndihen te shokuar nga vdekja e burrit e gjithe familja eshte e shokuar nga humbja e djalit te tyre. shiko.news