25 vjecarja u martua me veten dhe kerkon divorcin pas 24 orësh

Një grua u martua me veten e saj dhe ka nisur procedurat e divorcit pasi kaloi vetëm një ditë në shoqërinë e saj.

Sofi Maure e njoftoi për herë të parë lëvizjen në shkurt, së bashku me fotot e saj me një vello të gjatë të bardhë dhe diademë ari.

25-vjeçarja, e cila ka mbi 500 mijë ndjekës në Twitter dhe Instagram, zbuloi se kishte blerë një fustan nusërie dhe kishte marre një tortë për të festuar ditën e madhe.

“Sot, në momentet më të bukura të jetës sime, bleva një fustan nusërie dhe gatua një tortë dasme për t’u martuar me veten time,” tha ajo.

Përdoruesit e rrjeteve sociale kishin mendime të forta për vendimin e saj me disa që mbështesnin Sofin, ndërsa të tjerë thanë se e gjithë kjo ishte për klikime. E gjitha kjo u be per klikime.

Kam një ditë e martuar dhe s’po duroj dot më! Po shikoj mundësinë e divorcit”, shkroi Sofi.Dhe klikimet shperthyen dhe komentet nuk ndalen.