36 vjecarja i jep fund jetes ne hangarin prane baneses se saj

0
3206

KORCE- Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne fshatin Turan te Korces ku mesohet se nje vajze 36 vjecare i jep fund jetes.

E reja i ka dhene fund jetes ne hangarin prane baneses se saj. Ajo nuk ka pasur shenja dhune dhe cdo veprim e ka bere vete.

Policia ka shkuar ne vendngjarje per te zbardhur shkaqet e ngjarjes transmeton shiko.news