37 vjecarja me katernjak postoj foton e fundit para se ajo lindte kater femijet e saj te bukur. FOTO

Mamaja e katërnjakëve Ashley Crandell kujton saktësisht se çfarë po ndjente kur shkrepi foton e saj të fundit.

“Në atë moment, i gjithë trupi im më dhimbte, veçanërisht shpina dhe këmbët. Mezi munda ecni shkallët në shtëpinë tonë. Gjithçka ishte e fryrë.”

Fotoja është bërë vetëm disa orë para se Crandell të lindte katër foshnjat e saj pasi i mbajti ato për 31 javë, ose afërsisht shtatë muaj. Shtatzënia zakonisht zgjat rreth 40 javë.

Wesley, Emma, ​​Leah dhe Nora lindën me prerje cezariane dhe jane shendosh e mire.

Nena postoi foto para dhe pas shtatzënisë në Instagram.

“Është çmenduri të mendosh se ata ishin ne barkun tim” shkroi pjesërisht Crandell.